ORTAKLARIMIZ
Hızlı Erişim

 

 

1995 yılında kurulmuş olan ENDER İNŞAAT Türkiye`nin önde gelen inşaat ve taahhüt firmalarından biridir. Yön Şirketler Grubu`nun bir üyesi olan ENDER İNŞAAT`ın kendi sektöründe proje tasarım hizmetleri sunan bir firması, kardeş inşaat firması, Mobilya sektöründe faaliyet gösteren toplam 4 Şirket, 7 mobilya mağazası ve 3 mutfak mağazası olmak üzere toplam 17 iştiraki mevcuttur.

Özellikle Sanayi yapıları ve tünel kalıp ile konut projeleri yapımcısı olarak uzmanlaşan ENDER İNŞAAT, yüksek inşaat teknolojisi gerektiren uygulamalarındaki başarısı, proje yönetimindeki deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında bitirme geleneği ve kaliteli işçiliğe verdiği önem sonucunda çok önemli referans listesi oluşturmuştur.

ENDER İNŞAAT`ın faaliyet alanları tamamıyla özel sektöre hizmet verecek şekilde gelişmiştir. Sanayi yapıları, ticaret merkezleri, genel müdürlük binaları başta olmak üzere, toplu konut projeleri ve birtakım müstakil binaların anahtar teslimi inşaatlarının yapılmasını kapsamaktadır.

Ana felsefesi Kaliteli, Ekonomik ve Hızlı yapılar üreterek uzun vadede kalıcı olmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ve böylece insanlığa mutluluk ortamı oluşturmaktır.

 
     
İletişim Hızlı Erişim Sosyal Medya
EDC Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Mustafa Kemal Mah. 2124 Cad. 22/7 06510
ÇANKAYA / ANKARA

Tel: +90 (312) 284 02 06
Fax: +90 (312) 284 06 09
Ana Sayfa
Site Ağacı
Site İçi Arama
© 2015. All Rights Reserved. web tasarim | web uygulama
atiladindar coskuninsaat